fbpx

Zadar rutinirano protiv Zagreba

Kao što se i očekivalo Zadrani su nastavili svoj niz pobjeda. zagreb je pružio dostojan otpor ali to je bilo premalo za napraviti iznenađenje na Višnjiku.

Do šeste uzastopne pobjede u A-1 ligi za prvaka stigli su košarkaši Zadra. Rezultatom 87:69 svladali su u dvorani Krešimira Ćosića u susretu šestog kola momčad Zagreba.

U prvih dvadeset minuta gledali smo solidnu košarkašku predstavu nakon koje je domaćin vodio 38:32. U trećoj dionici imali su Zadrani i +15 dok je rezultat uoči odlučujućih deset minuta bio 61:51 za Zadar.

Posljednju četvrtinu igrači Rajka Vidakovića odigrali su rutinirano te su i slavili s ranije spomenutim rezultatom. Do nova dva boda predvodili su ih Mark Lyons i Marko Šutalo s 20 postignutih koševa.

Zadar je i dalje prvi na tablici sa svih šest pobjeda. Zbog nastupa Cibone i Cedevite na Final fouru ABA lige kratka je stanka u prvenstvu. Liga se nastavlja 29. travnja, Zadar će tada gostovati kod Cibone.

Izvor: HRT/ZDanas